Техника под заказ! заходи и выбирай!

Як обійти блокування Вконтакті та Однокласнікі ( как обойти блокирование ВК и Одноклассники )

Рейтинг:   / 2

Як обійти блокування Вконтакті та Однокласнікі ( как обойти блокирование ВК и Одноклассники )Як обійти блокування Вконтакті та Однокласнікі ( как обойти блокирование ВК и Одноклассники )

 

 

 

 

  

 

Друзі, ми ж українці, ми неповинні користуватися сервісами країни-агресора - будьмо поміркованими і свідомим 

Заправка картриджів та ремонт принтерів. Вибір

Рейтинг:   / 2

print-marketing Друк, прінтер, картридж - на сьогодні це уже всім відомі слова, які увійшли у наш повсякденний вжиток. Друк широко використовується у кожному офісі, на кожній фірмі, в незалежності державна форма вланості чи приватна. При цьому друком займаються і вдома: студенти друкують реферати та курсові роботи, кольорові фото, навіть на футболках уже кожен може роздрукувати любий малюнок чи емблему. 

 Все це друкує прінтер. Вони бувають різні: від маленьких домашніх чи офісних до великих плотерів, струменевого друку чи лазерного, кожен вибирає під свої потреби. Для дому, щоб роздрукувати гарне фото можна підібрати струменевий принтер. Або якщо ви друкує багато матеріалів - вам треба вибрати лазерний принтер. Для невеликого офісу також є широкий вибір лазерних принтерів

 Але окрім вибору принтера ще треба приділити увагу розхідним матеріалам як ото картриджи. Катриджи бувають як для струменевих принтерів, так і для лазерних, заправляємі та одноразові. Цьому слід приділити особливу увагу, так як розхідні матеріали для принтерів бувають коштують дорожче ніж сам принтер. Ось тому при виборі принтера краще звернутися до спеціалістів у цій області. Для деяких принтерів можна встановити систему безперевної подачі чорнил ( СБПЧ, СНПЧ ), що значно здешевить розхід на друк.

 Але як і люба техніка, принтери потребують обслуговування і ремонту. Несвоєчасне обслуговування може призвести до дорого ремонти або до виходу зі строю самого пристрою. Ось чому потрібно звернути увагу на обслуговування оргтехніки. Обслуговування і ремонт оргтехніки ( принтерів ) повинен виконуватися кваліфікованими спеціалістами. 

 Сподіваємося ця стаття стане вам у пригоді. 

 

Обзор супертонкого смартфона Newman K18 и Newman K2S

Рейтинг:   / 3

Newman K18 Представляем вашему вниманию очень неплохую новинку этого года -  ультратонкий смартфон Newman K18 на базе нового 8-ми ядерного процессора MTK6592. Сразу же скажем почему он ультратонкий: толщина смартфона составляет всего 6.17 мм

Подробнее...

Летние обновления программного обеспечения

Рейтинг:   / 0

new s

Firefox в очередной раз обновился. В 30-й версии каких-то существенных изменений нет (как это было, например, в Firefox 29, где разработчик представил новый дизайн интерфейса Australis).

 

 

 

Подробнее...

Обновление линейки планшетов от Microsoft

Рейтинг:   / 0

Surface Pro 2

Microsoft представила второе поколение планшетов Surface.В поколение вошли два устройства - Surface Pro 2 и Surface 2. Первый аппарат использует процессор Intel на архитектуре Haswell и работает под управлением Windows 8.1 Pro, а второй основан на чипе ARM и работает на базе Windows 8.1 RT.

 

Подробнее...

Онлайн консультация!

iHelp

Поиск


Главная IT Новости Как сделать из телефона видеорегистратор?